Přejít na obsah

Reálná rychlost?


Návštěvník MichalW

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník dj.kure

Tak nevim jak je to možný, ale už cca 2 měsíce jedu na T1M, a rychlost byla kolem 0,88-0,91Mbit. Teď mi měřák ukazuje (provedl jsem 10x test na speedtest.zive.cz a na dsl.cz) neco pres 1Mbit (1,027Mbit). Je tedy pravda, ze jsem si stezoval na infolince ohledne rychlosti uploadu (klesal casto pod garantovanou rychlost). Je teda mozny ze mi to malinko zvedli ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

myslim, ze pro jednotlivce rychost nemeni. Spis si myslim, jak se tu objevovalo, ze ma nekdo o 50 kbps vic, tak ze mozna kvuli UPC pripravuji zmenu tarifu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien
myslim, ze pro jednotlivce rychost nemeni. Spis si myslim, jak se tu objevovalo, ze ma nekdo o 50 kbps vic, tak ze mozna kvuli UPC pripravuji zmenu tarifu :D

 

Mám 1M asi rok, dejme tomu do listopadu 06 rychlost kolem 1050 . Teď to jede kolem 930 .V baráku se připojili 2 další ke Karnevalu, tak jsem to přisuzoval tomu.

 

Taky by mě zajímalo jak to vlastně bude s tarifama kvůli UPC. Jestli za ty prachy na tom nebudeme hůře. Chci zrušit pevnou, kterou potřebuju kvůli ADSL (ČRa). Samozřejmě je to na jiný vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

hmm muzes zrusit pevnou. To nema nic spolecneho s adsl od cra. Pokud chces cra tak musis tam kde ma dslamy cra a ne kde cra preprodava velkoobchodni o2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien
hmm muzes zrusit pevnou. To nema nic spolecneho s adsl od cra. Pokud chces cra tak musis tam kde ma dslamy cra a ne kde cra preprodava velkoobchodni o2.

 

Takže když zruším pevnou a např. za půl roku budu chtít ADSL od Čra, tak nebude problém? Asi to u nás přeprodává, jinak by tu bylo Premium. Dal jsem dotaz a ještě se neozvali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Detien : ten pokles rychlosti koncem minulyho roku nebyl zpusobenej pripojenim dalsich lidi ale "optimalizaci site". Bohuzel.

Kdyz ted pevnou zrusis a pak budes chtit to Premium ADSL od CRa tak bohuzel budes muset zaplatit zrizeni novy tlf linky. (asi tri litry, nevim, opravte me). Protoze Premium ADSL od CRa je ve dvou variantach. S pausalem telecomu a bez. Rozdil v ty druhy variante je v tom ze misto pausalu telecomu platis jakysi "vypalny", asi dve kila, abys ten pausal platit nemusel. V obou pripadech ale kazdopadne potrebujes tlf. linku kterou (bohuzel) zrizuje a provozuje telecom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien
Detien : ten pokles rychlosti koncem minulyho roku nebyl zpusobenej pripojenim dalsich lidi ale "optimalizaci site". Bohuzel.

Kdyz ted pevnou zrusis a pak budes chtit to Premium ADSL od CRa tak bohuzel budes muset zaplatit zrizeni novy tlf linky. (asi tri litry, nevim, opravte me). Protoze Premium ADSL od CRa je ve dvou variantach. S pausalem telecomu a bez. Rozdil v ty druhy variante je v tom ze misto pausalu telecomu platis jakysi "vypalny", asi dve kila, abys ten pausal platit nemusel. V obou pripadech ale kazdopadne potrebujes tlf. linku kterou (bohuzel) zrizuje a provozuje telecom.

 

No právě. Tak jednoduchý to není. Myslím si,že se výpalný neplatí. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Detien :

srovnej si ceny s pausalem telecomu a bez.

Tak treba ten 1M : s pausalem telecomu 489kc. Bez pausalu telecomu 649. A ten rozdil, cili 160kc bez DPH, je to cemu rikam "vypalny" :) Proste CRa musi telecomu tyhle prachy zaplatit za to ze muzes pouzivat ten jejcih net aniz bys platil hlasovej pausal telecomu. Je mozny ze v tom je i par korun k dobru pro CRa, to uz nevim, ale jestli jo tak ne moc.

A to ze kdyz chces ADSL Premium a nemas tlf. linku tak musis zaplatit za novou aktivaci telecomu to vim jiste, jeden kamarad na to nedavno narazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...