Přejít na obsah

Realizace zapojení


Návštěvník sebior

Doporučené příspěvky

Návštěvník sebior

Plánuji zřídit připojení a tak jsem obeslal Info Karnevalu s dotazem, za jak dlouhou dobu mi zřídí připojení k internetu s tím, že zatím neodebírám žádnou službu od nich, ale zásuvka (TV a FM) je do bytu přivedená. Překvapila mne odpověď, že v případě samoinstalačního balíčku je to do 4 prac. dnů.

A to v tom samoinstalačním balíčku je i nová "zásuvka" se 3 vývody na zeď pro modem (tedy něco jako spliter) nebo kvůli tomu musí přijít jejich technik a zásuvku přešroubovat?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jedná se o tzv. "cable modem optimiser" od výrobce Tratec, model CF-02/30, jež rozděluje frekvenční rozsah 47-862 MHz do tří výstupu (DATA, TV, R).

 

DATA - 47-862 MHz (dopřední směr) a 5-30 MHz (zpětný směr)

TV - 47-862 MHz

R - 87,5-108 MHz

 

Instalace je naprosto triviální. Nasadíš "optimiser" na koncovou zásuvku, která neobsahuje výstup s označením "DATA", zapojíš, přitáhneš a máš hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Mně ten optimiser (před dvěma lety) montoval skilled technik. Ještě taky přeměřoval signál nějakým jeho měřidlem. Asi už to dneska není třeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

mám teď taky samoinstalační balíček, ale nějak se mi to nepodařilo rozjet. Modem po připojení do zásuvky bliká a svítí jen kontrolky power, cable a sem tam blikne PC. Ale ani send ani recieve nic.

 

Nemůže být problém třeba v tom, že dole ve sklepě je hned za vývodem spliter, kterej rozděluje signál na tři kabely?

 

Díky

vojtec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...