Přejít na obsah

Přechod na tarif 3000


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miloš

v současné době používám nejnižší tarif společně s nabídkou komplet bez HBO/analogové vysílání v Příbrami ještě není digitál/ a uvažuju o přechodu na tarif 3OOO.Dneska jsem volal na zákaznickou linku kde mi bylo sděleno, že když přejdu tak do konce roku budu platit za internet s vyšším tarifem 616,-Kč/v rámci akce/ a poté 722,-Kč. Údajně musím uzavřít smlouvu na jeden rok.Chtěl bych se zeptat zda se něco účtuje když přecházím na vyšší tarif a jak je to s přechodem na nižší tarif/asi poplatek/.Dále vzhledem k tomu, že v Příbrami ještě není digitální vysílání/údajně na podzim tohoto roku-i když kdo ví/ jak se ceny s připojením 3000 a televizí pohybují.Vím, že jsou různé balíčky, ale když teď přejdu o tarif výše, poté zde zavedou digitál, aby se mi měsíčně neúměrně nezvýšili poplatky, když musím uzavřít smlouvu na rok.Co radíte vyčkat až na digitál a potom zvyšovat, nebo je to jedno.Kdyžtak napište pro srovnání ceny-televize-Turbo 3000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Zvyseni je zadarmo.... Snizeni tusim za pet set.... ale pokud vim tak ten zavazek je na sluzby Karnevalu..... takze pak budes moct prejit v pripade ze to bude proste drahy zpatky na T1000.... akorat zaplatis tech pet set ktery bys zaplatil i bez toho zavazku pri snizovani..... Teda rek bych ze to tak bude, necet sem slouvu se zavazkem.... (Hehe, kde sou ty casy konce minulyho roku kde akce tri mesice za polovinu v kombinaci s akci zrizeni za korunu byly BEZ jakyhokoliv zavazku :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...