Přejít na obsah

Nizka rychlost


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jsem na tom uplne stejne akorat mam jen obycejny "TURBO"

 

To je turbo internet jako svine... kdyz nedokazou za ty prachy co jim platim dodat kvalitni sluzbu, tak chci slevu... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky jsem to zkoušel včera několikrát během dne, co jsem přišel z práce. Zatímco odpolede a v podvečer to jelo celkem v pohodě 900 - 1000 Kbps, tak po 19 hodině došlo k prudkému zhoršení a rychlost se pohybovala jen v rozmezí 40 - 80 Kbps. Měřil jsem přes DSL i Karneval. Okolo půlnoci to už jelo okolo 750 Kbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze sem opet tady. Muj vysokorychlostni internet ala TURBO UltraLight (mereno na www.dsl.cz):

 

Rychlost vašeho internetu:

Rychlost stahování dat:

8.1 KB/sec

Rychlost připojení k Internetu:

64.8 Kbps

 

Kreteni......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to v Brně poslední 2 dny blbne. Poslední měření na home.karneval.cz ukazovalo 650kbps a na www.dsl.cz dokonce jen 220kbps.

 

Nevíte někdo, jestli s tím Karneval něco dělá? Psal jsem jim přes webový dotazník, tak doufám, že mi odpoví (na zákaznickou linku už nevolám, protože to nemá cenu) :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám stejný zkušenosti. Jede jim to pomalu. Jejich technická podpora říká, že je všechno ok, ale od jejich dispečinku vím, že v Kralupech mají rušení jako prase. Je to šílenost.

 

Jen malá poznámka pro všechny, když tady čtu jak není problém rozbočit signál pro TV a modem bez zafiltrování proti rušení, "ty b...i chtějí jen 1m kabel k modemu, proč když to funguje i s 10 m", ten kabel co mám po bytě různě natahanej nedělá problémy TV i NET mi běží bez problémů, proč nevlézt do těch beden před barákem (nebo v baráku) a nevyndat filtry - vdyť nepříjdou na to, kdo to udělal atd.

 

To jsou všechno věci které jsem tady už dříve četl.

 

Pakale někdo udělá něco podobného, objeví se rušení a NET nepřestane fungovat nejen v okolí, ale i třeba na opačném konci města. A to si tu pak s radostí zanadáváte co s tím zas dělaj, že to nejde. "Oni" to rušení zjistí, pracně ho i dohledají, ale nějaký chytrák to udělá znovu a tak pořád dokola. Vždyť ti technici z toho "mají" radost, že mohou běhat po městě a zjišťovat, kde si kdo udělal jaký "profesionální" zásah do sítě.

 

 

To jen mimo mísu.

 

technik z kabelovky

Neremcej. Za cco ses asi placenej. Kdyz uz nejste shopny dorazit v cas, kterej je uveden na infolince, kdyz uz nejste schopny poradit presne s nastavenim netu i lamam , natoz pak lidem co tomu rozumej a chtej treba jen neco navic (propojeni wifi a pod.) , kdyz mate vecne hnusnej obraz , tak aspon behejte a zjistujte. Vim, musite pracovat, ale takovej je zivot.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...