Přejít na obsah

Nizka rychlost


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Bohužel to zase nejede a už mě to začíná s**t :x

 

Teď stahuju aktualizace Mandraku rychlosti 135 k/s

 

Když mám "garantovanej" megabit, je 10-ti násobný pokles rychlosti dostatečný důvod k reklamaci?

 

Ta matika dělá problémy co, on není až tak velký rozdíl kB/s nebo kbps ( asi jen 8x :D

8 x 135 = 1080 )

 

Zkus to reklamovat a pak napiš ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Uz mi nekolik hodin jede pomalu net a zacina me to pekne jebat. Rychlost se mi pohybuje kolem 100 kbps a na to jim sere pes. Kdyby se to aspon nestavalo tak casto jak maj ted ve zvyku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám stejný zkušenosti. Jede jim to pomalu. Jejich technická podpora říká, že je všechno ok, ale od jejich dispečinku vím, že v Kralupech mají rušení jako prase. Je to šílenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

V Kralupech to posledních pár dnů nedosahuje ani desetinu rychlosti, které by to dosahovat mělo. Při několika měřeních, které jsem dělal na dsl.cz i na stránkách Karnevalu byla nejvyšší dosažená rychlost 84 kpbs, tedy 10,5 kB/s. To je pomalejší než Light. To už stojí za to reklamovat a žádat vrácení částky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nebláznite, já nevím proč ale ted mi to bezelo 3mB/s coz je nejakych 24Mbit/s...

Je to tezko uveritelny ale orpavdu to bezelo.. tezko jinak stahnete 700MB za 6 minut :-))) mozna to byli 4 minuty nevim :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám stejný zkušenosti. Jede jim to pomalu. Jejich technická podpora říká, že je všechno ok, ale od jejich dispečinku vím, že v Kralupech mají rušení jako prase. Je to šílenost.

 

Jen malá poznámka pro všechny, když tady čtu jak není problém rozbočit signál pro TV a modem bez zafiltrování proti rušení, "ty b...i chtějí jen 1m kabel k modemu, proč když to funguje i s 10 m", ten kabel co mám po bytě různě natahanej nedělá problémy TV i NET mi běží bez problémů, proč nevlézt do těch beden před barákem (nebo v baráku) a nevyndat filtry - vdyť nepříjdou na to, kdo to udělal atd.

 

To jsou všechno věci které jsem tady už dříve četl.

 

Pakale někdo udělá něco podobného, objeví se rušení a NET nepřestane fungovat nejen v okolí, ale i třeba na opačném konci města. A to si tu pak s radostí zanadáváte co s tím zas dělaj, že to nejde. "Oni" to rušení zjistí, pracně ho i dohledají, ale nějaký chytrák to udělá znovu a tak pořád dokola. Vždyť ti technici z toho "mají" radost, že mohou běhat po městě a zjišťovat, kde si kdo udělal jaký "profesionální" zásah do sítě.

 

 

To jen mimo mísu.

 

technik z kabelovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proc Karneval neudela ty skrinky v baraku nebo pred barakem tak, aby se do nich nikdo nedostal? Nebo kdyz nekdo vnikne do tehle objektu tak za to uvalit trest treba pro celej vchod ve kterym ta skrinka je? At to poskozeni ci ujmu na povesti firmy Karneval nekdo zaplati. At si to pak v tom vchode vyrikaj mezi sebou. Ono je to po par pokutach prejde.

Takhle kdyz nekdo za nekym prijde a zepta se ho jaky ma zkusenosti s Karnevalem a rekne mu ze ten internet je nekvalitni, casto kolisa rychlost, tak si ten dotycnej asi Karneval neobjedna. Drtiva vetsina lidi totiz o nejakym ruseni (zpusobenym zakaznikem) nema ani potuchy a ja to doted taky nevedel. Ted to vim, ale to neznamena ze to kolisani budu jakkoli tolerovat. Platim nemalou castku za TV + Internet, tak bych za to rad videl odpovidajici sluzbu, kterou jsem si objednal a zaplatil... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...