Přejít na obsah

Nenechte svého kamaráda trpět


Návštěvník frank

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

LOL....to je presne ono...posilejte to na vedeni a proste ukazme jim, ze jsme nespokojeni...

 

BTW: tusi nekdo kdy se oficialne UPC stava vlastnikem Karnevalu... :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi něčemu nerozumím. K čemu je vyšší FUP? Já mám 10GB a stačí nad hlavu.

By mě zajímalo co stahujete :-) Nechci tady někoho prudit ale co takhle autorské právo :-)

Proč tedy přecházet k ADSL jak tady někdo avizuje. Já jsem zrušil ADSL i pevnou kvůli ceně.

Dříve ADSL za 960Kč nyní mám Kabel za 570Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

"normalnim" lidem FUP bohate staci. Otecko ma firmu, kde na 1 adsl je 25 zamestnancu a nasosaj 2 GB / mesic.

Znam lidi co jim doma nestaci 250 GB / mesic. To uz je nemoc, stahofilie... !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Asi něčemu nerozumím. K čemu je vyšší FUP? Já mám 10GB a stačí nad hlavu.

 

Jestli používáte internet na mail a čtení www stránek tak se do toho můžete vejít.

 

Zkuste si k tomu pustit internetové rádio (di.fm, loveradio.ru), televizi (óčko, france24), používat videokonference (msn messenger apod.), zálohovat data po síti (jen fotek měsíčně mám pár GB), stáhnout sem tam nějaké záplaty na OS, který používáte, + nějaký zajímavý prográmek na který narazíte a zjistíte, že jste se současným FUPem na hraně - modlíte se, abyste se vešel do 10 GB jinak vám padne rychlost, práce se sítí bude utrpením a váš voip telefon bude koktat.

 

A to jste si ještě nestáhl žádný film nebo mp3, což mimochodem není v rozporu s autorským právem.

 

Když už není schopen Karneval nabízet za evropské ceny evropské služby, mohl by ten FUP zdvojnásobit, aby normální power user jako já necítil takový pocit klaustrofobie.

 

To že někomu by nestačila neomezená Gb přípojka je jasné, ale tahle diskuse o tom myslím není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"normalnim" lidem FUP bohate staci. Otecko ma firmu, kde na 1 adsl je 25 zamestnancu a nasosaj 2 GB / mesic.

Znam lidi co jim doma nestaci 250 GB / mesic. To uz je nemoc, stahofilie... !!!

 

 

a co je to za firmu ? linka duvery? nestoupa ve vasi aglomeraci pocet sebevrazd?

nerad bych hazel vsechny do jednoho pytle jako ty ale pro me podnikatel=zlodej ktery okrada stat me a sve zamestnance hele pripadaji take jedny Windows na 25 zamestnancu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"normalnim" lidem FUP bohate staci. Otecko ma firmu, kde na 1 adsl je 25 zamestnancu a nasosaj 2 GB / mesic.

Znam lidi co jim doma nestaci 250 GB / mesic. To uz je nemoc, stahofilie... !!!

 

Pokud někdo používá internet jen na mail a prohlížení stránek, tak je jasný že mu stačí 2GB, ale internet už lze dávno používat i na jiné věci (poslouchat rádio, sledovat TV, audiovizuální volání) a na to jsou limity karnevalu absolutně nedostačující. Bral bych to kdyby byli alespoň v nějaké rozumné míře (cca 5 x vyšší než teď) , to by myslím odpovídalo, ne jenom zvýšovat rychlost a limity nechávat stejné, nebo by je mohli zrušit úplně. Když můžou Radiokomunikace mít internet bez FUP tak proč ne karneval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...