Přejít na obsah

Nenechte svého kamaráda trpět


Návštěvník frank

Doporučené příspěvky

Návštěvník pinguin

a co je to za firmu ? linka duvery? nestoupa ve vasi aglomeraci pocet sebevrazd?

nerad bych hazel vsechny do jednoho pytle jako ty ale pro me podnikatel=zlodej ktery okrada stat me a sve zamestnance hele pripadaji take jedny Windows na 25 zamestnancu

to je slovo do pranice.... Kazdy podnikatel zlodej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak internet neni jen na prohlizeni e-mailu,kdybych chtel net jen na prohlizeni meilu tak nemam 3 Mbit ale jenom 1 Mbit a to by mi stacilo i GPRS pripojeni....

no kdyz si chci stahnout zaplaty na WIN, podivat se na net TV (ted zacala vysilat nova stream Tv),stahnout si nejake demoverze her,freeware a nejake video,mp 3 tak mi nemuze stacit 10 GB ani nahodou ... a kupovat si kvuli toho vyssi tarif ??? na co mi bude vyssi rychlost kdyz mi 3 Mbit staci az az ....FUP by se mel min. zdvojnasobit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

ja bych fup zrusil uplne... Jenze to by zahelbalo s ceskym telekomunikacnim trhem, to uz si nikdo s manageru Karnevalu nelajskne. Spise se zmeny fupu dockame az se sjednocenim tarifu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Pravdepodobnost zruseni fupu je nekde mezi 0% a 0% bych rek :) Vzdyt jde jen o prachy. Kdyby zrusili fup.... velky mnozstvi lidi by si dalo ty pomalejsi a levnejsi tarify..... a to by se jim asi moc nelibilo......

Ale ten zavod o rychlejsi a rychlejsi internet, kde se ale "zapominaj" zvedat limity me taky docela stve. Na prohlizeni stranek a stahovani mailu fakt staci neco pomalejsiho. 3M a 10GB je docela dost nepomer.

Kazdopadne ted pochybuju ze se bude neco dit, to spojeni s UPC podle me neprinese nic dobryho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: tusi nekdo kdy se oficialne UPC stava vlastnikem Karnevalu...

 

UPC se nestává vlastníkem. UPC vlastní společnost Liberty Global a ta kupuje Karneval. Domnívám se, že ke koupi dojde následující rok. Vše potřebná povolení (antimonopolní úřad) už mají (viz. http://www.financninoviny.cz/zpravodajstvi/pocitace/index_view.php?id=227389 ).

Ptal jsem se mimo jiné i přímo Karnevalu:

 

Dotaz:

Dobrý den,
mám dotaz ohledně přečíslování klientů. Ze stránek kam se přihlašuji (home.karneval.cz) jsem se dozvěděl nové klientské číslo, ale není mi jasné, zda platí i pro přihlašování na home.karneval. Zatím se mi nepovedlo přihlásit s novým číslem, ani žádnou jeho kombinací (cislo01 ap.). 
Druhý dotaz se týká zprávy o odkoupení internetové části společnosti Karneval společností UPC. Zajímalo by mě, jestli se zpráva zakládá na pravdě a popřípadě jaké
dopady to bude mít na uživatele.

 

...a jejich odpověď:

Vážený kliente,
nové kl. číslo nemá pro Vaše přihlašovaní žádný vliv, připojovat se budete stále ze starého čísla.
NA dotaz s UPC je těžké odpovědet, ale stručně. Společnost která vlastní firmu UPC po celém světe koupila Karneval.Čeká se jen na schválení z právnického hlediska. Ovšem Karneval Karnevalm stále jěšte nějakou dobu zůstane jen s jiným majitelem. Časem se musí sloučit produkty, ceny, nabídky, kampaně, naše databáze, platy zaměstnanců atd. Pokud se toto povede bude Karneval UPC, ale dříve jak za rok toto nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

velice hezky dopis =) ... mno mam takovy pocit ze Karneval se moc nepochlapi do budoucna (myslim si ze minimalne 3 mesice se dit nic nebude), takze to vidim na zmenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...