Přejít na obsah

Kradez dat?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pavelkon

Já už se na odchod připravuju. Kvůli mejlum sem si založil vlastné doménu. Zas tolik to nestojí a můžu kdykoliv přejít jinam. Lepší než freemaily seznam a spol.

Internet od Karnevalu asi ještě během tohoto čtvrdletí budu rušit. Leda že by se stal zázrak. A to nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer (sobota) mi volali z Karnevalu, že se se mnou chtějí pobavit o mém stávajícím tarifu 3M a něco mi nabídnout. Pán byl velmi překvapený, když jsem mu řekl, že jsem ke své velké spokojenosti Internet od Karnevalu odhlásil už před několika měsíci. :-) Zamumlal ještě, že mají nejspíš starou databázi.

Bordel mají zdá se ve všem, nejen v tom, že nezabránili tomu, aby kdokoliv ukradl data kohokoliv jiného.

Po tom, co jsem byl už připojený k Internextu, tak mi ještě přišlo několik dopisů, kde mi děkovali, že jsem jejich spokojený zákazník, abych si připlatil za lepší připojení a nenechal kamarády trpět. No trpět jsem je nenechal a každému s kým mluvím doporučuji, aby se Karnevalu vyhnul a nebo od něho odešel ... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Včera večer (sobota) mi volali z Karnevalu, že se se mnou chtějí pobavit o mém stávajícím tarifu 3M a něco mi nabídnout. Pán byl velmi překvapený, když jsem mu řekl, že jsem ke své velké spokojenosti Internet od Karnevalu odhlásil už před několika měsíci. :-) Zamumlal ještě, že mají nejspíš starou databázi.

Bordel mají zdá se ve všem, nejen v tom, že nezabránili tomu, aby kdokoliv ukradl data kohokoliv jiného.

Po tom, co jsem byl už připojený k Internextu, tak mi ještě přišlo několik dopisů, kde mi děkovali, že jsem jejich spokojený zákazník, abych si připlatil za lepší připojení a nenechal kamarády trpět. No trpět jsem je nenechal a každému s kým mluvím doporučuji, aby se Karnevalu vyhnul a nebo od něho odešel ... :-D

 

nojo, ses borec a vsem si nam to natrel! :lol::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase minulý měsíc nezapočítávali data, tak jsem jel celou dobu plnou rychlostí i když jsem měl dávno limit překročen (ne že by mi to vadilo :D ). Tak ho možná započítávali někomu jinému :) . Prostě v tom mají bordel.

V Kernevalu by to mohli jednoduše vyřešit zrušením limitů. Určitě by jim spusta stížností a reklamací ubyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer (sobota) mi volali z Karnevalu, že se se mnou chtějí pobavit o mém stávajícím tarifu 3M a něco mi nabídnout. Pán byl velmi překvapený, když jsem mu řekl, že jsem ke své velké spokojenosti Internet od Karnevalu odhlásil už před několika měsíci. :-) Zamumlal ještě, že mají nejspíš starou databázi.

Bordel mají zdá se ve všem, nejen v tom, že nezabránili tomu, aby kdokoliv ukradl data kohokoliv jiného.

Po tom, co jsem byl už připojený k Internextu, tak mi ještě přišlo několik dopisů, kde mi děkovali, že jsem jejich spokojený zákazník, abych si připlatil za lepší připojení a nenechal kamarády trpět. No trpět jsem je nenechal a každému s kým mluvím doporučuji, aby se Karnevalu vyhnul a nebo od něho odešel ... :-D

 

nojo, ses borec a vsem si nam to natrel! :lol::roll:

 

No jak se zdá z tvojí odpovědi, tak jseš z Karnevalu. Řekl bych, že si to natíráte sami ... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte, zachvili tu je internet podle UPC : předem nadefinované MAC, počítání dat na modemech (takže se budou započítávat úplně všechna data) a to nejlepší nakonec - rychLost po omezení FUPem 64/32 NEGARANTOVANÁ.

 

To se tu ještě bude říkat "zlatý Karneval" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...