Přejít na obsah

Presnost karnevalackeho trafficmetru ?


Návštěvník Derek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

Heh zvlastni ja ted dorazil domu podival se na prispevky ...zkontroloval muj.karneval.cz a opet mi naskocilo dalsich 5,1GB/5,3GB ... pritom data co jsem postahoval mi nebyly zas zapocitany... :shock: ...ten traffic meter jim vazne blbne, nebo se ho snazi znicit uplne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver
mno na ftp.karneval.cz mas 1 gb soubor.

vypni vsechno sosni 1 gb soubor a pockej kolik ti pripocitaj.

Skvělá rada, když máš 2MP FUP :?

Totéž po mě chtěl technik, když jsem reklamoval rychlost připojení. Nakonec jsem se s ním dohodl, že to budu sosat, on bude na telefonu a až bude výsledek považovat za průkazný, stopneme to. Zarazil mě po pár mega, že prý na své straně vidí rychlost OK (předtím ovšem ještě tvrdil, že mám u 1M upload 1000 kbps, protože to na své straně měl pojmenované obráceně a vůbec mu to nedošlo). Jak je možné, že všechny měřáky vč. karnevalovského ukazují míň, už nevysvětlil a své tvrzení, že na jeho straně je vše ok, odmítl doložit.

K té přesnosti jejich měřáku: mám problémy s rychlostí už od loňského léta, kdy u nás provedli "optimalizaci", takže to testuju průběžně - měřák Karnevalu vždycky naměří víc, než kterýkoliv jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...