Přejít na obsah

Karneval a jeji trafficmeter definitivne krade data


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník graver

Čím dál tím líp. Průměrný denní upload +- 10MB - pouze při browsingu, žádné cílené odesílání dat. Někdo mi loupe perníček - že by Karneval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co zapůsobilo,ale po mém příspěvku snad hned druhý den po spuštění Netu bylo mé počítadlo dat vynulováno,na aktuálním dnu bylo 0 kB a další den mé absence na Netu datum na počítadle vůbec uvedeno nebylo.Takže se vše zatím vrátilo do stavu jako před změnou tarifu TURBO 2000 na UPC LIGHT.Jak dlouho to vydrží? To se uvidí.Jinak LEDka na modemu bliká stále jako pominutá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník JirkaH

Zacinam byt lehce podrazdeny. Karneval v tom ma bud totalni bordel nebo mi nekdo krade data. Muze nekdo na me stahovat data treba sfalsovanim MAC adresy nebo nejak tak? Viz. absurdni hodnota na uploadu, vzhledem k me rychlosti 100kbit/s, O co tady ku*** jde?

 

wtf2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od te doby co se data pocitaji z modemu, tak ti je krast nikdo nemuze.

Neprenasis data napr. mezi dvema PC tak, ze mas jeden pripojeny do ethernetu a druhy do USB? To by mohlo vysvetlovat takove podivne prenosy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Od te doby co se data pocitaji z modemu, tak ti je krast nikdo nemuze.

Neprenasis data napr. mezi dvema PC tak, ze mas jeden pripojeny do ethernetu a druhy do USB? To by mohlo vysvetlovat takove podivne prenosy.

 

ku*** me mrdne! Jak pocitaji z modemu? To mi jako ti smejdi pocitaji data, ktere vubec nejdou jejich dratama? Jeste bych jim treba mohl platit za to, co si prenesu pres klicenku, ne? Pak je teda jasne, proc to zacalo pocitat do prenosu i ty ARP requesty. Tfuj tajxl! Xindl! Smejdi! h**zlove!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MichalW

A zkoušel jste krom Franka ještě někdo jediný logický krok,který by mohl zjednat nápravu,t.j. reklamaci?Já reklamoval neopodstatněný neustálý přísun dat (cca 2MB/hod) webovým formulářem 21.5.,22.5 a 23.5.Tu třetí reklamaci jsem přidal mailem a faxem.Bez jakékoli odezvy.Teď jim běží 30 denní lhůta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník funk

Vzpomínám si, že jsem před nějakou dobou volal na infolinku ohledně řešení nějakého problému a mimochodem jsem se zeptal, jestli se ARP pakety započítávají do oběmu stažených dat. Odpověď zněla "ne". Následně jsem se přesvětčil o tom, že se opravdu započítávají, resp. jejich oběm počítadlo započítalo s obdivuhodnou přesností. Vzhledem k tomu, že jsem měl jeden z vyšších tarifů, tak mi tento datový tok připadal zanedbatelný. Nicméně nechápu jak je možné, že se jim tento problém nepodařilo za uplynulých několik let vyřešit. Přitom se zřejmě jedná pouze o chybné nastavení routerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím dál tím líp. Průměrný denní upload +- 10MB - pouze při browsingu, žádné cílené odesílání dat. Někdo mi loupe perníček - že by Karneval?

:lol: :lol: :lol: :lol: ja se vzdy rad zasmeju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

potvrzuji podezření, u mě v otrokovicích to dělá asi 100 mega denně na downloadu. začalo to po přechodu na nový tarif. Zkuste si při prvním spuštění pc zapnout jejich počítadlo, já ještě skusím na noc vypnout modem, jestli budou pořád něco připočítávat. (na uploadu je ale vše v pořádku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...