Přejít na obsah

staticka IP


Návštěvník peedee

Doporučené příspěvky

Návštěvník peedee

Proc zase bez Karneval menil staticke IP adresy a jeste bez upozorneni.. Mam nastavenou z nekolika compu vzdalenou spravu, VPN atd. a vsechno musim prekopat. Platim kazdej mesic za statickou IP a uz mam treti!!! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Hmm ,tak to teda nastve jestli platis za statickou IP a meni ti ji .... mozna jeste vic Te nadzvedne ze ja zadnou statickou IP neplatim a od te doby co se zmenily na karnevalu neverejne IP za verejne (dynamicke) ,tak si drzim porad tu stejnou .... jak je to dlouho rok ? nebo vic

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Mě se také změnila IP adresa a to 18.04.07, kdy Karneval prováděl "optimalizaci topologie IP sítě". Přitom tuhle adresu jsem měl od doby, kdy zrušil proxy a adresa začala být přidělovaná DHCP serverem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je jednoduchy, nikam nevolej. V Plzni byla pretizena sit to vi asi kazdej, bylo nutny pridat dalsi CMTSku a zrovna ty jsi presel ze stare na novou. Pri zmene CMTS je nutne zmenit statiku kvuli routovani, to je konec, jinak o tom ze se budou provadet zmeny site posila karneval maily na karnevalacky maily, nevim jestli je tam info o tom ze se mozna zmeni IP asi ne. Jinak mi ver pokud nespadne nejake mesto tak na poruchy se dovolas vzdycky. Taky se neda dovolat na zacatku a konci mesice a nevolaji stupidni lidi co dluzi prachy a volaji s tim na poruchy, kde se musi prepojovat. Jinak hlavu vzhuru mel by Vam ted jit net v Plzni lip a pokud ne, tak prijde dalsi rozsirovani CMTS a zmeny IP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavelkon

Taky mám statickou IP adresu. Minulý týden jsem koukal že mám jinou neš tu statickou. Na muj.karneval.cz jsem jí taky neměl zobrazenou. Asi za dva,tři dny tam zase naskočilla. Teď je to opět OK. Mají v tom prostě bordel a občas jim něco vypadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tarif light a platim si pevnou IP. Presel jsem z turba 2000. Uz asi tyden mi na mojem ucru na muj.karneval zmizela v nastaveni TCP/IP pod pevnou IP registrovana MAC adresa routeru a nedari se mi ji znovu registrovat. Kdyz ji napisu do prazdneho okenka a dam nastavit, adresa z okynka zmizi a nic se nedeje. Psal jsem karnevalakum email, ale nic. A nechce se mi volat operatorovi, abych 10 minut poslouchal hlasku ze vsichni s nekym hovori. Mate nekdo tenhle problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...