Přejít na obsah

Oups, zeby opet pad databaze prenesenych dat?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník AC

Vcera 21:30 vypadek a teď to teprve jede - natahovalo mi to jen lokální IP, net nejel. Tento týden už podruhé! Myslím že je načase si stěžovat... A pokud to k ničemu nepovede tak ukončit smlouvu - nebudu platit za nefunkční net... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC - přesně tak, v poslední době jsem velmi nespokojen a výpadek (alespoň u mě) dvakrát za týden na pokaždé minimálně půl dne je neúnosný. Strávil jsem nad tím několik hodin (včetně naivního přeinstalování Windows) a ještě jsem musel volat na placenou linku.

Škoda že tady na fóru se neobjevila informace, že to nejede všem už třeba v noci (od někoho kdo má i jiný přístup na net), byl bych si ušetřil čas a nervy s tím, že jsem nevěděl jestli náhodou není chyba jen u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná výhoda tohoto výpadku a nefunkčnosti počítadel je ta, že teď nějakou dobu než to karneval všechno opraví půjde downloadovat a nebude se to započítávat. Uvidím kolik se mi podaří sosnout navíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná výhoda tohoto výpadku a nefunkčnosti počítadel je ta, že teď nějakou dobu než to karneval všechno opraví půjde downloadovat a nebude se to započítávat. Uvidím kolik se mi podaří sosnout navíc :D

 

Myslis ze to tak bude ????

ja se obavam ze si to pohlidaj a odectou !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ne. Mě už to nemají odkud odečíst, před výpadkem jsem měl 2GB do limitu a už teď jsem limit překročil o další 3GB. A z následujícího období mi to vzít nemůžou. Naopak jako omluvu by každému nějaký ten GB měli dát navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Takze ten vypadek meli vsichni? A ja myslel ze to bylo tim, ze me konecne meni tarif :cry:

Jinak ja tam nemam videt ani ty nuly :) Akorat si muzu udelat speedtest a zmenit heslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me se moc nechce riskovat prece jenom jet pak pres tyden do noveho obdobi zavratnou rychlosti 64/64 pri ktere si clovek neprohledne ani meily se mi nechce...

 

Meli by zvysit jeste rychlost po FUP natakovych 512/256 (u LIGHT tarifu a vys,pro ty nizis na 256/128) a pak uz by byl UPC fakt super !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...