Přejít na obsah

Nasilna zmena z Turba na novy tarif?


Návštěvník vemec

Doporučené příspěvky

Návštěvník
jo jasne ty ty udaje znas, ale nikdy nevis jak je ma karneval zaevidovany je uplne normalni ze mas cislo bytu treba 25 a karneval si te eviduje na cisle 32

 

Jo takhle.. rozumim, no opsal jsem to ze smlouvy z Karnevalem.. tak snad to bude ok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No, dneska jsem vyplnoval formular kvuli zmene na Light, a do pul hodiny prisla SMSka ze do 24 hodin bude zmena hotova :-) Na infolinku, aby si clovek mohl postezovat, se vubec neda dovolat, ale jak se meni na novy termin, tak to je jina.... :-)

 

Tak po cca 24h od zmeny mi najel net na 5000/500 - tak nevim jestli se mi to uz prehodilo na UPC Light.. pripadne je to jen Turbo3M + 99 zase ;-) kazdopadne rano jsem mel od UPC neprijaty hovor na mobilu, volal jsem obratem zpatky, ale tam bylo jen klientske centrum UPC a byl jsem 48 v poradi :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
Slava, tak uz se zda ze vse zase OK a mam zase zpet svoje 3 IP adresy, ten problem byl pry zpusoben konverzi na novy system.

 

Mno me zas kolega ( Ova - Jih ) hlasil ze u nej stale ne.. Mel to co ja, tedy Turbo 3M + 99 a 3 IP.. ted ma Turbo 3M a jedno IP.. tak cert vi kde je problem :-/

 

btw..taky mate porad takovy zmatek na mujkarneval.cz :?:

 

Tarif:	
Počátek období:	9. srpen 2007
Přeneseno dat:	5,79GB / 485,08MB
Přístupová rychlost:	0 / 0 kbps
Datový limit FUP:	0 / 0
Zbývá vyčerpat:	0 / 17,73GB ( 0 / 18589944 kB)

 

EDIT : patek 21:00

 

tak cca dva dny od nahlaseni uz to mam spravne i na muj.karneval.cz

Tarif:	Light
Počátek období:	9. srpen 2007
Přeneseno dat:	7,26GB / 520,56MB
Přístupová rychlost:	5120 / 512 kbps
Datový limit FUP:	Neomezeno

Upraveno uživatelem Heady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník glide

Mam tedy ten novej tarif Light, nejdriv mi sebrali jednu ip a nedavno i druhou a zustala mi jen jedna verejna kterou si doplacim.

Castecne jsem to obesel nastavil jsem na obe PC stejnou mac adresu(ve spravci zarizeni na sitovce) a dostanu se z obou zaroven na net, sit vsak nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nasilny presun do tarifu UPC na mne zkusili taky, po ostre stiznosti se omluvili a vratili to do puvodniho stavu. Takze mam zpatky Turbo 3M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
Ten nasilny presun do tarifu UPC na mne zkusili taky, po ostre stiznosti se omluvili a vratili to do puvodniho stavu. Takze mam zpatky Turbo 3M.

 

Tak fajn :-) Jako ono to az zas tak spatne neni..IMHO sice jsem prisel o jednu IP, ale za priplatek +8 korun ke stavajicimu mam neomezeny internet.. To mi neprijde tak spatne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
Kdybys věděl, jaký že je opravdový rozdíl mezi UPC tarify a Karnevalími, tak bys to netvrdil :)

 

Mno tak budu rad kdyz mi to napises ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Mam jeste Turbo250 tzn. 1Mbit/s + FUP 2GB. Uz 4 dny jsem pres FUP, aktualne asi 500MB, a porad jedu plnou rychlosti. Ze by se uz konecne vys.... na striktni hlidani vzhledem k tomu, ze u novych tarifu uz to zrusili uplne? To bych jako bral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...