Přejít na obsah

Nasilna zmena z Turba na novy tarif?


Návštěvník vemec

Doporučené příspěvky

JirkaH: jsem na tom stejne, ale problem je, ze mi zaroven sebrali statickou IP adresu, a modra linka je samozrejme nekonecna a nedovolatelna

 

A nehlede na to, ze uz nekdy v dubnu jsem jim posilal zadost o prestup na UPC tarif (taky by me zajimaly ty jeho nevyhody), kterej mel bejt vyrizenej do 1 mesice.. haha :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

No UPC ma hodne chytre postavenou smlouvu

 

Karneval = garance rychlosti

 

UPC = nic negarantuje, takze kdyz ti to nejak pojede, tak dle jejich smlouvy je vsechno koser.

Upraveno uživatelem Hal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Heady: Hal odpověděl, je to tak. Řekl bych, že celkem zásadní rozdíl, a proto ten, kdo o tom trochu ví, jak to je, nepřejde a nenechá se nalákat na zadnyho FUPa, vyssi doprednej a zpetnej, atd. Nicméně, to je každého svobodná volba a netřeba odsuzovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
Heady: Hal odpověděl, je to tak. Řekl bych, že celkem zásadní rozdíl, a proto ten, kdo o tom trochu ví, jak to je, nepřejde a nenechá se nalákat na zadnyho FUPa, vyssi doprednej a zpetnej, atd. Nicméně, to je každého svobodná volba a netřeba odsuzovat :)

 

Aha, rozumim.. no jenze ono je to tezky, pevnou uz nemame, wifi tady neni 802.cz tady bude az nekdy :-/ Takze stejne nemam kde moc brat. O rychlost mi v zadnem pripadne neslo, tu jsem mel stejne stejnou jako ted, spis me lakal ten FUP, ale i tak diky za odpoved.

 

P.S.

Za 800 korun stejne neocekavam super spolehlivy net s opravou next bussines day ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...