Přejít na obsah

Ústí nad Labem 9.8.07


Návštěvník kecinzer

Doporučené příspěvky

Návštěvník kecinzer

Internet se výrazně zpomalil, po restartu modemu funguje tak minutu a pak následuje zpomalení až na úplný výpadek. Restart modemu a znova dokolečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Dneska se něco děje všude :cry: Mě v Děčíně 1 to taky pořád padá a podle fóra je to i v Brně,Plzni,Mostě,Teplicích.....co se děje???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Seidlicová Eva
:cry: Mám stejný problém s internetem. Byli jsme zákazníky O2, ale nikdy takové problémy nebyly. Stále výpadky, nemožnost připojení atd. Prosím o zprávu a urychlenou nápravu. Pokud tyto problémy budou nadále trvat, budeme nuceni odstoupit od smlouvy. Již nás opravdu nebaví stálé restartování modemu a řešení všech dalších problémů. Děkuji předem za Vaše vyjádření Seidlicová Eva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cry: Mám stejný problém s internetem. Byli jsme zákazníky O2, ale nikdy takové problémy nebyly. Stále výpadky, nemožnost připojení atd. Prosím o zprávu a urychlenou nápravu. Pokud tyto problémy budou nadále trvat, budeme nuceni odstoupit od smlouvy. Již nás opravdu nebaví stálé restartování modemu a řešení všech dalších problémů. Děkuji předem za Vaše vyjádření Seidlicová Eva

 

mno ehm, tohle je neoficiální forum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...